Pradedu nervintis, o kai pati tai suprantu, pradedu verkti. Daugiau laiko praleidžiu lovoje miegodama, stengiuosi mažai su kuo bendrauti. Ar reikėtų prašyti pagalbos?

Sveiki. Turiu gana daug problemų. Su nervais kažkas ne taip. Pradedu nervintis, o kai pati tai suprantu, pradedu verkti. Daugiau laiko praleidžiu lovoje miegodama, stengiuosi mažai su kuo bendrauti. Kartais išgeriu valerijono, bet ir jis nepadeda. Sunkiai jaučiuosi ir nežinau kas tai galėtų būti. Ar reikėtų prašyti pagalbos?

Laba diena, liūdesį, nerimą, nuovargį jaučiame visi. Kartais šie jausmai užplūsta labai aktyviai, trunka ilgiau nei įprastai. Jei nepadeda Tau žinomos priemonės (poilsis, rutininė veikla, pokalbiai su tave suprantančiais žmonėmis), tuomet reikia prašyti pagalbos. Kartais gali padėti vien keli pokalbiai, jei kelių pokalbių ir neužteks, galėsi sužinoti, kokia pagalba galima, užduoti Tau rūpimus klausimus. Pagalbą gali gauti ir mūsų VšĮ Šeškinės poliklinikoje ar kitose, psichologinės pagalbos jaunimui vietose.

Į klausimą atsakė:
Gina Daumantaitė
Vaikų ir paauglių psichiatrė
Šeškinės poliklinika, VšĮ