Kokių produktų reikėtų atsisakyti, norint pakeisti savo išvaizdą?

Norėčiau pakoreguoti savo išvaizdą. problemos yra tokios – riebalai ant pilvo ir šlaunų, pūstas veidas, spuogai ant mažos krūtinės. Kokių produktų reikėtų atsisakyti, norint pakeisti savo išvaizdą? Sportuoju minimaliai, valgau 3 kartus ir labai mažai. Ar tam reikalinga dieta. Mano KMI 24,49.

Laba diena,
Jūsų KMI indeksas yra normalus, ties viršutine normos riba. Vis dėlto, jeigu, norite pakoreguoti išvaizdą, tuomet reikia keisti mitybą, intensyviau sportuoti, arba tiesiog daugiau laiko dienoje skirti fizinei veiklai (daugiau vaikščioti, vietoje naudojimosi liftu rinktis lipimą laiptais). Valgyti rekomenduojama dažniau, mitybos racioną turėtų sudaryti 3 pagrindiniai valgymai ir du užkandžiai, kaloringesnius patiekalus valgyti pirmoje dienos pusėje. rekomenduojama atsakyti saldžių, riebių maisto produktų, vaisvandenių, sulčių, jau perdirbtų maisto produktų, „greito paruošimo” tipo maisto. Reikia į racioną įtraukti daugiau daržovių, saikingai vartoti vaisius.

Jeigu nesiseka valgyti porcijomis, svoris nekrenta,  tuomet rekomenduojama skaičiuoti kalorijas. Svarbu žinoti, kad didžiąją dalį išvaizdos lemia Jūsų mityba, nes tai ką dedate į burną, yra statybinė medžiaga Jūsų organizmui. Būtina mitybą derinti kartu su sportu. rekomenduočiau pasirinkti mėgstamą sporto šaką, ir papildomi kilogramai nukris patys nepastebimai.

Į klausimą atsakė:
Daiva Puškoriūtė
Šeimos gydytoja
Šeškinės poliklinika, VšĮ