Jei sergi ir turi aukštą temperatūrą – ar gydytojas privalo tave apžiūrėti ir priimti be eilės ar reikia laukti kol priims?

Laba diena, šeimos gydytojas (budintis gydytojas) dirba pagal iš anksto suplanuotą pacientų priėmimo grafiką. Ūmiai susirgę (neplanuoti pacientai) įterpiami tarp iš anksto suplanuotų vizitų. Tokių vizitų numatyta po vieną per valandą. Deja, tokių pacientų būna daugiau, nei iš anksto numatyta vizitų neplanuotiems pacientams. Pacientas gauna papildomo vizito laiką valandos intervale. Vis dėlto, jeigu pacientų būna daugiau, gali tekti palaukti ir ilgiau. Karščiuojant prieš vykstant į polikliniką rekomenduojama sumažinti kūno temperatūrą namuose, pasiimti vandens buteliuką ir tik tuomet vykti pas gydytoją.

Tarp neplanuotai atvykusių pacientų pas gydytoją būna ir sunkiai sergančių vyresnio amžiaus pacientų, mažų vaikų, todėl prie kabineto durų visada vertinama tolerancija ir supratingumas paciento bei gydytojo atžvilgiu. Rekomenduojama visada atvykti Jums paskirtu laiku pas gydytoją, kad kiltų Jums ir gydytojui kuo mažiau nepatogumų taip stengiantis suteikti kokybišką konsultaciją.

Į klausimą atsakė:
Daiva Puškoriūtė
Šeimos gydytoja
Šeškinės poliklinika, VšĮ