Paskaita: Ar viską žinai apie merginos fiziologiją ir higieną?

Niekas nesiginčys – geros sveikatos siekia kiekvienas. Todėl Antakalnio poliklinika kviečia į nemokamą paskaitą apie merginų sveikatą „Ar viską žinai apie merginos fiziologiją ir higieną?“.

Paskaitos dalyviai išgirs tai, ką apie save turi žinoti kiekviena mergina – moters fiziologijos bei higienos principus. Juk norint savimi tinkamai pasirūpinti, svarbu suprasti, kas vyksta jaunos moters organizme, kūne.

Draugiškoje aplinkoje paskaitą ves gydytoja ginekologė Regina Giliasevičienė. Gydytoja taip pat atsakys į auditorijos klausimus ir pasidalins naudingais patarimais. 

Paskaita vyks gruodžio 21 d. 18 val. Antakalnio poliklinikoje (Antakalnio g. 59). Daugiau informacijos: regina.giliaseviciene@antakpol.lt.

Artėjant šventėms kviečiame prisiminti ne tik artimuosius, bet pasirūpinti ir savimi! Gruodžio mėnesį poliklinikoje taip pat vyksta nemokamos kontracepcijos konsultacijos bei atvirų durų dienos „Merginos sveikata“. Daugiau informacijos apie poliklinikoje vykdomas jaunimui skirtas veiklas čia.

Renginiai finansuojami 2009 – 2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis.