Atvirų durų dienos: Merginos sveikata

Kiekvieno žmogaus siekiamybė - visapusė fizinė,  dvasinė ir socialinė gerovė. O tai - sveikatos apibrėžimas. Antakalnio poliklinika kviečia visas merginas ir su jaunimu dirbančius specialistus apsilankyti atvirų durų dienose ir daugiau sužinoti apie moterų lytinę sveikatą. Juk tai neatsiejama geros gyvenimo kokybės dalis, tačiau ar pakankamai apie tai žinome?

 

Atvirų durų dienose iš arčiau pamatysite, kur vyksta moterų konsultacijos,  sužinosite apie gydytojų ginekologų darbo specifiką. Tai puiki galimybė iš srities profesionalės gydytojos ginekologės Reginos Giliasevičienės sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus bei draugiškoje aplinkoje pakalbėti apie dalykus, apie kuriuos kalbėti kartais ne taip drąsu.

 

Susitikimuose gali dalyvauti tiek individualūs asmenys,  tiek grupės - tai priklauso nuo jūsų poreikių.

 

Susidomėjote ar turite klausimų? Galbūt turite idėjų ir pageidavimų,  ką norite sužinoti bei pamatyti? Rašykite gydytojai Reginai Giliasevičienei

regina.giliaseviciene@antakpol.lt.

 

Atvirų durų dienos „Merginos sveikata“ vyks nuo lapkričio 21 d. iki gruodžio 30 d. Gydytoja jus kviečia apsilankyti poliklinikoje 13 – 14 val. šiomis dienomis,  tačiau galite tartis ir dėl kito laiko. Registruodamiesi nurodykite pageidaujamą datą ir laiką.

 

Renginys finansuojamas 2009 – 2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis.