Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato finalinėse varžybose pirmi !
2019-02-04
Regionas: 
Šakiai
Renginio data: 
2019-02-04

Sausio 31 dieną Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato (2008 m. gimimo ir jaunesnių) finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos ir Griškabūdžio gimnazijos mokinių komandos. Po keletą valandų trukusių įnirtingų kovų nugalėtojais tapo mūsų gimnazijos 4 klasės pradinukų komanda, antra vieta atiteko Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos komandai, trečią vietą užėmė Rokiškio Senamiesčio progimnazijos komanda.

Mūsų mokyklai atstovavo komandos kapitonas Aurimas Trečiokas, Modestas Juodviršis, Tajus Krankauskas, Jokūbas Kaminskas, Rokas Bernotas, Šarūnas Maksvytis, Angelė Grigaitė, Paulina Žemaitytė, Karolina Balevičiūtė, Beata Endziulytė, Jurita Janušytė, Diana Panajietovaitė. Sportininkai, iškovoję prizines vietas, apdovanoti atminimo taurėmis, diplomais , medaliais, marškinėliais, kamuoliais, o mūsų komandos kapitonui įteikta kuprinė. Ačiū komandos treneriui Arūnui Urbaičiui ir mokytojai Linai Sinkevičienei už sunkų darbą, atsidavimą, tobulumo siekį bei visiems palaikiusiems mūsų gimnazijos komandą ! Skaitykite plačiau.