Akcija "Pranešk, kol nevėlu"
2019-02-05
Regionas: 
Plungė
Renginio data: 
2019-01-31 to 2019-02-05

Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisijos nariai kartu su Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru bei Plungės rajono Policijos komisariatu organizuoja akciją "Pranešk, kol nevėlu", skirtą psichoaktyvių medžiagų vartojimo atvejų mažinimui. Dėka šios akcijos Plungės miesto prekybos centruose, mokyklose ir kitose įtaigose bus galima rasti specialias dėžutes į kurias piliečiai galės įmesti lapelį su užrašyta anonimine informacija apie savo įtarimus ar pastebėjimus. 

Dėžutės su užrašu „Pranešk, kol nevėlu“ stovės Plungėje veikiančiuose prekybos centruose „Maxima“, „Iki“, „Mon“ ir „Norfa“, taip pat – Plungės kultūros centre, Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje, Plungės miesto ir vaikų bibliotekose. Dėžutės taip pat bus pastatytos Plungės technologijų ir verslo mokykloje, „Saulės“ gimnazijoje, Senamiesčio mokykloje, „Ryto“, Šateikių pagrindinėse mokyklose, Akademiko Adolfo Jucio ir „Babrungo“ progimnazijose, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus  bei Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus, Platelių ir Kulių gimnazijose. Dėžučių turinys bus periodiškai patikrinamas. Pranešėjų anonimiškumas garantuojamas. Rasti laiškeliai bus skaitomi, pranešimai, galintys padėti išsiaiškinti galimai nusikalstamas veikas, bus perduoti policijai. Mokyklose dirbančios Plungės visuomenės sveikatos biuro specialistės apie vykdomą akciją informuos visas mokyklų bendruomenes papildomai, žinia apie šią akciją bus paskleista ir per elektroninius dienynus.

Tad, jei matote, žinote, kad pažįstami žmonės vartoja ar platina psichoaktyvias medžiagas nedelsdami praneškite. Tai yra svarbu, kadangi norime ,kad Plungės gyventojai galėtų gyventi saugiai.

Kviečiame nelikti abejingais. 

Informacija:

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tel. 8 673 34 028