„Voratinklio“ stovykloje – socialiniai įgūdžiai per žaidimus

12–16 metų gargždiškiai, susibūrę keliaujančioje stovykloje „Voratinklis“, ugdė socialinius įgūdžius.

Gargždų sporto mokyklos kiemelyje jų laukė bendravimo, bendradarbiavimo, pasitikėjimo savimi užsiėmimai, fotografijų ir vaizdų kūrimo iššūkiai, teatrinės improvizacijos, grafičio dirbtuvės ir dar kitos įdomios nemokamos veiklos.

„Bangos“ užkalbinti „Voratinklio“ dalyviai tikino, kad tai viena iš geriausių stovyklų pasaulyje. „Išmokau bendradarbiauti. Tapau drąsesnė, patobulinau bendravimo įgūdžius. Labiausiai patiko tai, kad kiekvieną žaidimą apibendrinome. Drauge su vadovais aiškinomės klaidas. Supratome, kaip reikia elgtis komandoje, kad visų bendras tikslas būtų pasiektas“, – kalbėjo gargždiškė Odeta Naujokaitė. O štai Laurynas Jocys sakė, kad stovykloje susirado naujų draugų.

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokytoja Dalia Žurkauskienė pasidžiaugė, kad tris dienas trukę žaidimai skatino paauglius mąstyti, ne vykdyti pateiktas instrukcijas, o patiems susikurti taisykles sėkmei.

„Ši stovykla kitokia. Jos vadovai patys atvyko pas vaikus. Taip siekiama sudaryti sąlygas mažiau galimybių turintiems vaikams ir jaunimui dalyvauti vasaros edukacinėse veiklose“, – sakė stovyklos organizatorė Lietuvos vaikų ir jaunimo centro projektų vadovė Miglė Cibisovė.

Skaitykite daugiau : http://www.gargzdai.lt/voratinklio-stovykloje-socialiniai-igudziai-per-z...