VIRTUALUS VAIKŲ IR JAUNIMO RENGINYS „LYDERIŲ DIALOGAS: ŠIUOLAIKINIAI APLINKOS IR SVEIKATOS PRIORITETAI“

2022 m. kovo 29 d. Europos aplinkos ir sveikatos jaunimo koalicija kartu su Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybe Lietuvoje, Sveikatos apsaugos ministerija ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru organizuoja virtualų vaikų ir jaunimo renginį  pagal programą „Lyderių dialogas: šiuolaikiniai aplinkos ir sveikatos prioritetai“. Renginys atviras visiems vaikų ir jaunimo atstovams, kurie domisi aplinkos ir sveikatos temomis.

Prašome Jūsų registruotis į renginį iki 2022 m. kovo 28 d. čia: https://forms.gle/uPGRgZ7d7rtP1dST7

Šis renginys – tai unikali galimybė jauniesiems piliečiams išreikšti savo nuomonę ir rasti naujoviškus Europos ateities sprendimus. Renginys suteikia galimybę aptarti rytojaus iššūkius su Lietuvos bei Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono biuro sprendimų priėmėjais ir įkvepiančiomis asmenybėmis. Renginys yra skirtas paminėti PSO pasaulinę sveikatos dieną, kurios šių metų tema yra „Mūsų planeta, mūsų sveikata“.

Virtualaus renginio metu vyks vaikų ir jaunimo lyderių diskusija, ji yra svarbi įgyvendinant PSO Europos aplinkos ir sveikatos proceso tikslus bei ruošiantis 7−ąjai aplinkos ir sveikatos ministrų konferencijai 2023 metais Budapešte, Vengrijoje. Šios diskusijos rezultatai bus pristatyti 2022 m. kovo 30 d. vyksiančios 5-osios tarptautinės mokslinės-praktinės konferencijos „Sveikesnė aplinka – sveikesni vaikai“ metu.

Prieš renginį visiems užsiregistravusiems dalyviams, registracijos metu Jūsų nurodytu elektroniniu paštu, bus atsiųstas priminimas ir prisijungimo prie renginio nuoroda.

Jei kiltų klausimų dėl registracijos ar prireiktų kitos papildomos informacijos, prašome kreiptis el. paštu dovile.adamonyte@smlpc.lt.

Event Details
  • Start Date
    2022-03-29 15:00
  • End Date
    2022-03-29 16:00
  • Category