Pažintines rungtynes „JONAVOS JAUNIMAS SVEIKIAU IR JUDRIAU“

Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure (www.jonavavsb.lt) įsteigto Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinio centro jaunimo koordinatoriai https://www.jonavasveikiau.lt/ kartu su socialiniais partneriais, minėdami Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, organizuoja pažintines rungtynes „JONAVOS JAUNIMAS SVEIKIAU IR JUDRIAU“.
Kviečiame 14-29 metų jaunuolius spalio 10 dieną sudalyvauti pažintinėse rungtynėse!
Suburkite 2-5 asmenų 🙋🙋‍♂️👩‍🦰🙋‍♀️👨‍🦱komandą, užsiregistruokite ir spalio 10 d. 13.30 val. atvykite į Jonavos Joninių slėnį (prie vėliavos 🇱🇹). Čia rungtynių organizatoriai supažindins jus su žaidimo taisyklėmis🗣️. Pažintinių rungtynių metu kiekviena komanda privalės aplankyti numatytas Jonavos įstaigas pėsčiomis🏬🚶🏢. Visos komandos vienu metu gaus žemėlapius🗺️ ir maršruto koordinates užduočiai atlikti. Taip pat taškų vertinimo kortelę. Komandos tikslas – įveikti numatytą trasą per 90 min.🕟 ir atlikti kiekvienoje stotelėje (įstaigoje) paskirtas užduotis.
Greičiausiai ir viską teisingai įvykdžiusios komandos bus skelbiamos laimėtojomis 🥇🥈🥉 ir gaus organizatorių įsteigtų vertingų dovanų🎁.

Nauda – teigiamos emocijos, gera nuotaika, bendravimas su draugais, fizinis aktyvumas padeda stiprinti psichologinę savijautą.

Registracija į renginį:
https://forms.gle/iURT6vyUj4kW29CH6

Socialiniai partneriai:
https://www.facebook.com/jonavosrajonas
https://www.facebook.com/Jonavosviesojibiblioteka
#Kauno apskrities VPK Jonavos rajono policijos komisariatas,
https://jpt.lt/
https://www.jonavosspc.lt/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100064726148795

Event Details
  • Start Date
    2022-10-10 13:30
  • End Date
    2022-10-10 15:30
  • Category
  • Address
    Jonavos miestas (Pradžia prie Joninių slėnyje esančios vėliavos)