Skaitymo festivalis'19 II BŪK, KOKS ESI
2019-09-09
Tema: 
Kita
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
skaitymas, laisvalaikis
Renginio data: 
2019-09-09

Ateik į Vilniaus mieste vykstantį Skaitymo festivalį! Šiemet sakome  – BŪK, KOKS ESI. Jei ankstesniais metais, kvietėme persikrauti, palaikyti gerą formą, atrasti savyje romantiką, tai šiais metais siūlome tiesiog priimti save tokį, koks esi. Kartais tai yra vienas iš sunkiausių klausimų, į kurį prireikus atsakyti neretai susimąstome „Kas aš iš tiesų esu?“ Kūnas, siela, profesija, šeimos statusas, padėtis visuomenėje, charakteris, poelgiai? Kartais norime būti geresnės savo pačių versijos. Gaištame daug laiko bandydami tapti tokiais, kokius mus nori matyti aplinkiniai. Bandydami prisitaikyti ir paslėpti savo tikrąjį aš negauname palaikymo, pagalbos, nesukuriame nuoširdžių santykių. Kiekvienas esame ypatingas savo unikaliomis mintimis, patirtimis, išgyvenimais. Būdami tokie, kokie esame, geriau save pažindami ir priimdami, išplečiame savo galimybes, išlaisviname energiją kūrybai, tikslų siekimui, savęs realizavimui.

Čia sutiksite Gytį Ambrazevičių ir grupę, Vytautą Stankų ir Domantą Razauską, Marių Povilą Eliją Martynenko, Liną Buividavičiūtę ir Valstybinį Vilniaus kvartetą, Marių Repšį, Tomą Vaisetą ir kitus.

Festivalyje galėsite susipažinti su Kaniterapijos asociacija, aplankyti Literatūrinę vaistinę ir dalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse bei edukacijose.

Laukiame jūsų rugsėjo 13–14 d. pabūti kartu tokiais, kokie esame, ir pamatyti, kokie žmonės yra šalia mūsų.

Vieta: Trakų g. 10, Vilnius.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/2432370660332529/

 

 

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.