Nemokama diskusija Vilniuje. Nežinau, kuo užsiimti gyvenime. Kaip pažinti save?

Pasirinkimo dilema žmogų lydi visą gyvenimą. Žinoma, skirtinguose gyvenimo tarpsniuose kyla vis kitokie klausimai bei iššūkiai apsisprendžiant.

 

Kiekvieną mūsų pasirinkimą veikia tai, kaip mes save matome, kuo norime matyti, koks mūsų santykis su aplinkiniais ir kiek mums svarbi jų nuomonė. „Atrodo, kad kiti žmonės kryptingai siekia savo tikslų ir žino, ko nori ateityje, o aš vis dar nežinau, ką man daryti su savo gyvenimu“ – tokia mintis aplanko dažną iš mūsų tam tikrame gyvenimo etape. Ši būsena nemaloni, tad norisi kuo greičiau surasti sprendimą, tačiau dažnai jo ieškome ne ten, kur reikėtų. 

Būtent todėl Antakalnio poliklinikos Jaunimo sveikatos centras kviečia visus „savęs ieškotojus“ į renginį, kuriame mėginsime atsakyti į šiuos klausimus:

* Kodėl vieniems viskas sekasi tarsi „per sviestą“, o tuo tarpu aš dažniausiai visur užstringu?

* Ar tikrai tas žmogus, kuris atrodo sėkmingas ir pasitikintis savimi išorėje, yra puikiai su savimi sugyvenantis ir save suprantantis?

* Kokią naudą gali suteikti tai, kad jaučiuosi ne 100% užtikrintas tuo, ką darau?

* Kuo man gali būti svarbus savęs pažinimas?

* Kaip man savęs ieškoti ir ką daryti su savo abejonėmis?

Savo patirtimi dalinsis ir apie savęs pažinimą pasakos: psichologė-psichoterapeutė Kristina Paradnikė, psichologė Evelina Blažauskaitė, kino režisierė Marija Stonytė. 

Diskusiją moderuos psichologės Živilė Razinkovienė ir Gabrielė Skabeikytė. Klausimus renginio dalyviams galės užduoti ir auditorija. 

Diskusija yra nemokama ir atvira visuomenei. Renginys vyks lapkričio 16 d. 18:30 knygyne VAGA, PPC OZAS, Ozo g. 18, Vilnius. 

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2018 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.