Klaidos žinutė

User warning: The following module is missing from the file system: turinio_tipai. In order to fix this, put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).
Vlado Kudabos paroda „Ekslibrisas – mažoji išpažintis“
2018-07-09
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
paroda
Renginio data: 
2018-07-09 to 2018-08-31
Kaina: 
nemokama

Vladas Kudaba nuo 2004 m. susidomėjo ir pradėjo kurti ekslibrisus. Dalyvavo respublikinėse ir tarptautinėse parodose Lenkijoje, Rumunijoje, Italijoje, Švedijoje, Meksikoje, Japonijoje. Surengė autorines parodas Vilniuje, Lazdijuose, Alytuje. Knygų pasaulis nenustoja stebinti savo neaprėpiamu žinių ir jausmų gausa. Ir jaudina galimybe išreikšti šį margą knygų pažinimo pasaulį gana ribotomis ekslibriso priemonėmis. Vardiniai ekslibrisai įpareigoja labai jautriai įvertinti asmens ir jo turimos bibliotekos santykį, charakterį, jo profesinį statusą. Proginiai ekslibrisai reikalauja išsamaus temos nagrinėjimo, gilesnio laikmečio ir jo simbolių pažinimo. Ekslibrisas – tai gebėjimas ribotomis priemonėmis išreikšti  požiūrį į išminties ir jausmų kupiną knygų pasaulį. 

Visus kviečiame į Vlado Kudabos parodą „Ekslibrisas – mažoji išpažintis“, kuri vyks Lietuvos medicinos bibliotekoje (Kaštonų g. 7, Vilnius) iki rugpjūčio 31 dienos!

Lietuvos medicinos bibliotekos informacija 

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.