Nemokama psichologinė grupė jaunimui su lėtinėmis somatinėmis ligomis
2018-04-18
Regionas: 
Vilnius
Renginio data: 
2018-04-18
Kaina: 
nemokama

„Diagnozė yra, o kas toliau?“ – greičiausiai, taip sau tyliai pamąsto kiekvienas jaunuolis, kuriam gydytojai yra diagnozavę vienokią ar kitokią lėtinę ligą. Žmonės, susirgę šiomis ligomis, dažnai turi visą gyvenimą vartoti vaistus, periodiškai tikrintis sveikatą bei daryti įvairiausių kitų pertvarkų savo kasdieniame gyvenime.

Antakalnio poliklinikos Jaunimo sveikatos centras kviečia susitikti ir pakalbėti apie tai, ką reiškia sirgti lėtine liga, kaip sekasi tvarkytis su lėtinės ligos simptomų keliamu stresu, ką liga padėjo suprasti ir atrasti.

Antakalnio poliklinikoje organizuojama nemokama psichologinė grupė, skirta 18-35 metų amžiaus jaunimui, sergančiam lėtinėmis neužkrečiamosiomis ligomis*. Grupę veda klinikinė psichologė Živilė Rimšaitė. Užsiėmimai vyksta antradienio vakarais (17:30-19:30). Norint dalyvauti, būtina registruotis iš anksto: bit.ly/letgrupe. Daugiau informacijos teirautis: susitikime@antakpol.lt

*Lėtinių neužkrečiamųjų ligų pavyzdžiai pagal organų sistemas:

- nervų sistemos (išsetinė sklerozė, miastenija, ūminė uždegiminė demielinizuojanti polineuropatija/ Guillain-Barre sindromas ir kt.)

- virškinamojo trakto (Krono liga, opinis kolitas ir kt.)

- sisteminės jungiamojo audinio (reumatoidinis artritas, ankilozinis spondioartritas / Behterevo liga, sisteminė raudonoji vilkligė, dermatomiozitas, vaskulitai ir kt.)

- endokrininės sistemos: skydliaukės (lėtinis autoimuninis tiroiditas / Hašimoto tiroiditas, difuzinė toksinė struma / Bazedovo-Greivso liga), antinksčių žievės (Adisono liga) ar kitų liaukų (Sjogreno sindromas, I tipo cukrinis diabetas).

- kepenų (autoimuninis hepatitas ir kt.)

- odos (psoriazė / žvynelinė, alopecija ir kt.)

- kvėpavimo takų (bronchinė astma)

- kt.

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2018 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.