VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS KVIEČIA PRISIJUNGTI PRIE PROJEKTO „ŠEIMŲ KLUBAS“
2017-10-20
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
šeima
Renginio data: 
2017-10-20

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Vilniaus miesto savivaldybės socialinės paramos centras vykdo projektą „Šeimų klubas“ – aktyvias, menines ir šviečiamąsias nemokamas veiklas šeimoms.

Projekto tikslas – stiprinti socialinės rizikos ir socialinių įgūdžių stokojančių šeimų sveikatą, ugdyti bazinius socialinius įgūdžius, gerinti šeimos narių tarpusavio santykius ir skatinti šeimas leisti laiką drauge. Vykdydami šį projektą taip pat siekiame prisidėti prie visuomenės sveikatos netolygumų mažinimo.

Šiuo metu turime galimybę pakviesti prisijungti prie projekto ir šeimas, kurios nepriklauso socialinei rizikai. Paskaitų-diskusijų metu galėsite pasidalinti savo patirtimi su kitais projekto dalyviais, o per praktinius užsiėmimus tiesiog gerai praleisite laiką drauge ir sustiprinsite savo šeimos tarpusavio santykius.

Visus norinčius kviečiame registruotis ir dalyvauti užsiėmimuose.

Peržiūrėkite užsiėmimų grafiką (atsisiųsti), pasirinkite vieną ar kelis užsiėmimus, kuriuose norėtumėte dalyvauti, ir parašykite laišką el. paštu: martyna.milieskaite@vvsb.lt, nurodydami užsiėmimo(-ų) pavadinimą(-us), datą(-as), savo vardą, pavardę ir kiek Jūsų šeimos narių planuoja dalyvauti. Atkreipkite dėmesį, kad į praktinius užsiėmimus kviečiame visą šeimą (su vaikais), o paskaitos skirtos tik tėvams.

Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl būtinai sulaukite registracijos patvirtinimo, prieš atvykdami į užsiėmimus.

PASKAITOS-DISKUSIJOS

Tėvams siūlome tris paskaitas-diskusijas temomis:

„Šeimos planavimas“ (veda akušerė, psichologė);
„Atsakomybė, auginant vaikus“ (veda socialinė pedagogė);
„Psichologinis atsparumas (alternatyvų pasirinkimas)“ (veda socialinė pedagogė).

MANKŠTOS SU ŠEIMA

Treniruočių tikslas – paskatinti šeimą aktyviai leisti laiką kartu. Treniruočių metu siekiama panaudoti kiekvieną kūno raumenį ir kiekvieną sistemą, kad žmogus galėtų įrodyti sau, jog yra sveikas, stiprus ir geros formos bei labiau pasitikintis savimi.

MAISTO GAMYBOS UŽSIĖMIMAI

Maisto gamyba būna tiek nuobodus, tiek labai įdomus procesas. O maisto gamyba kartu su šeima kartais gali tapti tikru iššūkiu. Tėvams dažnai keblu pasirinkti patiekalus, kurie būtų ir sveiki, ir patiktų visiems šeimos nariams. Maisto gamybos užsiėmimuose orientuojamasi į komandinį darbą šeimoje bei grupėje. Gaminami paprasti, bet skanūs ir sveiki patiekalai. Taip pat sudaroma galimybė sužinoti ar pasikartoti sveikos mitybos bei sveiko maisto pasirinkimo principus.

DAILĖS TERAPIJA

Dailės terapija yra laisvas ir spontaniškas dalyvavimas kūrybos procese. Užsiėmimų metu bus lavinami pojūčiai: ne tik klausytis, bet ir išgirsti, ne tik žiūrėti, bet ir išvysti. Lavinami gebėjimai: smalsumas ir pažinimas – vaikai kartu su savo tėveliais, tyrinėdami ir eksperimentuodami, atranda pasaulį, suvokia gamtos ir žmogaus kūrybos grožį.

Informaciją parengė:

Martyna Milieškaitė
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras
Tel. 8 5 234 02 35, 8 6 521 0707
El. p. martyna.milieskaite@vvsb.lt

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2018 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.