Emocijos, savireguliacija ir streso valdymas
2016-08-26
Regionas: 
Vilnius
Renginio data: 
2016-09-20
Kaina: 
mokama

Keturių seminarų ciklas „Emocijos, savireguliacija ir streso valdymas“

Emocijų vaidmuo žmogaus gyvenime itin svarbus – jos visada su mumis. Mes nuolat džiaugiamės, pykstame, ko nors bijome, jaučiame gėdą, mylime, liūdime. Išgyvename emocijas kaip kažką reikšmingo, o kartais kankinančio, nesuprantamo. Labai dažnai emocijos mus valdo, jų apimti pilnai negalime kontroliuoti savo poelgių, dėl ko vėliau tenka gailėtis.

Šio seminarų ciklo dalyviai susipažins ir išmoks praktinių metodų, kurių pagalba jie galės kontroliuoti savo stresą bei emocijas. Programos metu bus pristatomos ir mokinamos technikos, kurios nereikalauja specialaus pasiruošimo ar ilgalaikio mokymosi, taip pat yra nesunkiai įvaldomos ir lengvai pritaikomos kasdieniame gyvenime ir darbe.

Seminarus veda Dima Kuniskis - klinikinis psichologas, turintis daugiau nei 20 metų psichologo darbo patirtį, vedantis grupinius užsiėmimus, individualias konsultacijas bei viešus seminarus. Yra sertifikuotas „Tai Či“ instruktorius. Specializuojasi ir domisi tarpasmeninių santykių problemomis, emocijų ir streso valdymu, kūno psichoterapija, sapnais, konsultuoja onkologinius ligonius ir jų artimuosius.

Daugiau apie seminarų ciklą: 
http://bit.ly/PIMCemocijosirstresovaldymas

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.