Sėdimas darbas - kaip sau padėti?
2016-06-28
Regionas: 
Vilnius
Renginio data: 
2016-06-20 to 2016-06-30
Kaina: 
nemokama

„Sveikas miestas“ drauge su J. Girskio stuburo gydymo centru skelbia socialinę iniciatyvą, skirtą Vilniaus miesto įmonių darbuotojams – „Sėdimas darbas – kaip sau padėti?”.

Iniciatyvoje užsiregistravusių įmonių darbuotojams nuo 2016 m. birželio 20 d. iki rugpjūčio 30 d. J. Girskio stuburo gydymo centre, remiantis kūno biomechanikos principais, bus atliktas individualus kiekvieno užregistruoto įmonės darbuotojo kaulų ir raumenų sistemos ištyrimas ir sudaroma individuali tikslingų gydomųjų fizinių pratimų programa.

Darbuotojus konsultuos gydymo centro specialistai (fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Rūta Burzdžienė/ sporto medicinos gydytojas Mantas Ambraška). Kviečiame Vilniaus miesto įmones registruotis į šią iniciatyvą jau dabar! Įmonių registracija į šią iniciatyvą bus vykdoma iki 2016 m. birželio 30 d. el. paštu info@stuburas.lt Minimalus iniciatyvoje užregistruotų darbuotojų skaičius – ne mažiau nei 10 ir ne daugiau nei 100 vienos įmonės darbuotojų.

Registracijos laiške reikia nurodyti: įmonės pavadinimą, kontaktinį asmenį, kontaktinį telefono numerį, iniciatyvoje dalyvaujančių įmonės darbuotojų skaičių. Patvirtinus dalyvavimą iniciatyvoje, išankstinė įmonės darbuotojų registracija į konsultacijas bus vykdoma pagal iš anksto įmonės pateiktą ir suderintą darbuotojų sąrašą. Iš anksto įspėjame, kad iniciatyvos dalyvių (įmonių) skaičius gali būti ribojamas, priklausomai nuo užsiregistravusių įmonių darbuotojų skaičiaus.

Pirmenybė teikiama pirmosioms užsiregistravusioms Vilniaus miesto įmonėms.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.