Kūrybinis-patyriminis seminaras “Mandalos kūrybos terapija - intuityvios Mandalos tapyba ant drobės"
2016-01-20
Regionas: 
Vilnius
Renginio data: 
2016-01-31
Kaina: 
mokama

Jei domitės galimybe susipažinti su Mandalų kūrybos terapija, kviečiame atvykti ir dalyvauti seminare “Mandalos kūrybos terapija - intuityvios Mandalos tapyba ant drobės".

Seminaro metu turėsite galimybę sukurti asmeninę ir intuityvią Mandalą - nuraminti triukšmingoje kasdienybėje įaudrintą protą, saugiai pažvelgti į savo vidų, „sudėlioti“ čia apsistojusius jausmus, mintis ir emocijas, suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam - pažinti savo tikruosius norus.

Seminaras vyks 2016 m. sausio 31 d. (sekmadienį, 15.00 - 19.00 val.)

Šio seminaro metu vyks:

- paskaita „Kas tai yra Mandala ir kaip ji pasireiškia mano gyvenime“;

- praktinis - kūrybinis - patyriminis darbas: dailės terapijos metodais paremta praktinė užduotis - intuityvios Mandalos tapyba ant drobės.

Po seminaro su savimi išsinešite puikią dovaną sau – asmeninę - intuityvią mandalą, nutapytą ant drobės, taip pat žinią apie galimybę savarankiškai kurti Mandalas namuose.

Intuityvios Mandalos kūryba padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Mandalos kūrimas - tai nesudėtingas kūrybinis procesas. Norint sukurti Mandalą, nereikia jokių specialių meninių sugebėjimų, reikia leisti piešiniui „kurtis tarsi savaime“ - čia svarbus pats kūrybinis procesas.

Seminaro vadovė: Dainora Skrabulienė - edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 12 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat - viena iš VšĮ "Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos" įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora - sertifikuota "Eneagramos" (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, Lietuvos meno terapijos asociacijos narė.

Seminaro vieta: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

Seminaro trukmė: 4 val. (15.00 - 19.00 val.)

Seminaro kaina: 20 Eur (į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

Registracija patvirtinama sumokėjus pusę seminaro sumos (10 Eur) į studijos sąskaitą. Atsisakius atvykti į seminarą avansinis mokėjimas nėra grąžinimas.

Rekvizitai:

VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA

Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Dalyvių skaičius ribotas - tik iki 14 dalyvių!

Būtina registracija iš anksto el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com

Tel. pasiteirauti 868444109

Daugiau informacijos apie studiją: www.pazinimassaviraiska.lt

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.