Joga Žalianamyje
2015-12-08
Regionas: 
Vilnius
Raktažodžiai: 
joga, sportas, sveikata
Renginio data: 
2015-12-09
Kaina: 
nemokama

Trečiadieniais Žalianamyje – joga. Pradedama 18:00 val.
Nori? Ateik! Labai nori? Ateik keliomis minutėmis anksčiau! Žalianamio salytėje patogiai sutelpa apie 17 žmonių, tad kas pirmiausiai ateina, tas pirmiausiai ir susiranda vietą, tas tikrai telpa. 
Užsiėmimas nemokamas, todėl ateik ir atsivesk draugus, tėvus, kaimyną, ką jau sugalvosi... Kad tik visi sutilptume. :)

Jogos užsiėmimus vesiu aš, Paulius Mačernis. Jau nuo mažų dienų mane domino teisybės paieškos, viso ko esmės bei priežasties suvokimas... Ilgą laiką kasdien ant pečių nešiojantis tokią galvą, ši kažkada prisipildo savotiškų minčių... Kai tik galėdavau, šias mintis užrašydavau, dabar gali bet kas pasiskaitinėti: http://banga.tv3.lt/~Fraktalas
2012 metais susidomėjau jogos praktikavimu. Iš pradžių tai buvo tik elementarūs fiziniai pratimai, tačiau ilgiau praktikuodamas supratau, kad joga yra daugiau, daug daugiau... Dar įdomiau, savo paties nuostabai - tarp jogos mokymo ir to ką užrašydavau ilgainiui atradau ryšį. Joga, tai - ilgus šimtmečius kaupta išmintis apie tai kaip veikia pasaulis, apie tai kaip valdyti savo kūną, protą, ... Man toks atradimas pasirodė artimas, labai patiko, patinka, toliau gilinuosi.
2015 metais baigiau Šivanandos mokyklos rengtus jogos mokytojų kursus.

Su savimi būtinai turėkite jogos kilimėlį, galite atsinešti nedidelį apklotą (jeigu būtų šalta). Apsirenkite judesių nevaržančią patogią aprangą. Avalynė nėra svarbi, mes ją paliksime nuošalyje (jogą praktikuojame be batų, tačiau jeigu yra vėsu, galite turėti kojines).

Užsiėmime galite dalyvauti, jeigu:
- jogos praktikai neprieštarauja gydytojas (aktualu, jeigu turėjote rimtų traumų arba sergate)
- nesilaukiate vaikelio
- jaučiatės taip, lyg jums būtų virš 12 metų :)

Ar galima ateiti į jogą, jeigu esate visiškai nelankstūs, arba jums virš 90 metų, arba nebuvote pačiame pirmame jogos užsiėmime?
Tikrai galima, ir ateikite.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.