Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - menu_set_active_trail() (eilutė 2405/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/menu.inc).
Jaunųjų lektorių mokymai Varėnoje
2015-12-16
Regionas: 
Varėna
Raktažodžiai: 
sveika gyvensena, mokymai
Renginio data: 
2015-12-16

„D&DM“ su LR Sveikatos apsaugos ministerija bei Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru vykdo projektą „Kartu už sveikatą“, kurio tikslas paruošti bendraamžių švietėjus. Dalyvauti mokymuose buvo pakviesti 52 Varėnos rajono mokyklų 9 – 10 klasių mokiniai, kurie pasižymi gerais bendravimo įgūdžiais, pažangūs, patikimi, tai stiprios, psichoaktyvių medžiagų vartojimui atsparios ir sveiką gyvenseną vertinančios asmenybės. Bendraamžių lektorių grupės yra tarpinė grandis, jungiantį jauną asmenį su visuomene. Iš bendraamžių grupės jauni žmonės gauna didelę dalį informacijos apie jautrius ir kitus jiems aktualius dalykus. Bendraamžių švietimas yra labai vertingas kovojant su rizikingu elgesiu, gali pakeisti jaunuolių nuostatą ir elgseną, susijusią su psichoaktyvių medžiagų vartojimu, ir tai gali padaryti žymiai veiksmingiau negu suaugusiųjų vykdomas švietimas.

Užsiėmimų – paskaitų ir pratybų – metu buvo suteiktos žinios apie psichoaktyvias medžiagas, jų poveikį sveikatai, buvo aptarti būdai, padedantys ugdyti sprendimų priėmimo įgūdžius.

Įvykdžius projektą tikimasi, kad jaunieji lektoriai turės susiformavę neigiamas nuostatas apie jaunimo psichoaktyvių medžiagų vartojimą, o įgytus gebėjimus panaudos padėdami bendraamžiams nevartoti šių žalingų medžiagų.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.