Sveikatos miestas - tarptautinis sveikatingumo projektas
2018-05-22
Regionas: 
Šakiai
Renginio data: 
2018-05-22

10.00 val. SPORTO VARŽYBOS:

  • štangos spaudimo varžybos JKSC sporto salėje,
  • lauko teniso turnyras,
  • futbolo turnyras,
  • dviračių žygis.

Pasiplaukiojimai irklentėmis Šakių ežere.

Daugiau informacijos www.sakiujksc.lt

Šakių rajono savivaldybės administracija jau nuo 2017 metų balandžio įgyvendina tarptautinį projektą „Draugystės parkai 2“. Tai INTERREG V-A-Lietuvos-Lenkijos programos lėšomis bendrafinansuojamas projektas, įgyvendinamas kartu su ilgamečiu Zanavykų krašto partneriu – Lenkijos Goldapo savivaldybe. Pagrindinis projekto tikslas – bendradarbiauti su kaimynais kuriant sąlygas ir skatinant gyventojų, ypač vaikų ir jaunimo, aktyvumą sveikos gyvensenos srityje, investuoti ne tik į infrastruktūrą, bet ir į fizinę ir psichinę sveikatą, didinti visuomenės suvokimą apie sveikatos svarbą.

Tuo tikslu abiejuose miestuose numatoma įrengti žaliąsias erdves, skirtas rekreacijai, sveikos gyvensenos užsiėmimų organizavimui. Vykdant projektą planuojama rengti sveikos gyvensenos skatinimo šventes tiek Šakiuose, tiek Goldape. Įvairiose miesto vietose jau vyksta arba planuojami vykdyti įvairūs sveikatinimo, fizinio aktyvumo, atsipalaidavimo užsiėmimai (mankštos, joga, šiaurietiškas vaikščiojimas, aerobika ir kita).

Planuojami pasiekti šio projekto rezultatai – parengta ir projektui pasibaigus Šakiuose ir toliau vykdoma sveikos gyvensenos skatinimo programa, sveikatingumo skatinimo veikla abipus sienos abiejų savivaldybių teritorijose bei įrengti ar pagerinti du infrastruktūros objektai. Šakiuose – tai tolesnis miesto skvero kaip būsimos sveikatinimo veiklų organizavimo vietos rekonstravimas, o Goldape – rekreacinio skvero, vaikų žaidimo aikštelės ir mini golfo įrengimas Zdrojowa Promenade kurortinėje vietovėje.

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2018 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.