Klaidos žinutė

User warning: The following module is missing from the file system: turinio_tipai. In order to fix this, put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).
„Sveikuolių sveikuoliai“ 2017
2017-12-08
Regionas: 
Šakiai
Renginio data: 
2017-12-08

Pirmieji išvyko Šakių l/d „Berželio“ „Žiedelių“ grupės vaikučiai – Justas, Ūla, Ugnė, Saulė ir Mantas, lydimi auklėtojos ir sveikatos priežiūros specialistės. Šios amžiaus grupės konkurse dalyvavo dvylika komandų iš Šiaulių, Biržų, Joniškio ir kitų Šiaurės Lietuvos miestų ir miestelių.

Komandos turėjo atlikti trumpą prisistatymą, spręsti užduotis ir atsakyti į klausimus sveikos gyvensenos tematika, komandos kapitonai atliko loginę užduotį, sveikatos priežiūros specialistai ir pedagogai kūrė receptą iš penkių komponentų sveikoms akims bei visa komanda atliko judėjimo estafetę.

Pralaimėtojų šiame konkurse nebuvo, nes visi dalyvavę buvo apdovanoti prizais, padėkos raštais ir skaniomis lauktuvėmis. Viso renginio metu Kakės Makės ir jos draugo Meškučio personažai kvietė vaikus judėti ir šokti.

 

Plačiau: http://www.sakiaivsb.lt/9356/sveikuoliu-sveikuoliai-2017/?read=27922.

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.