SENIŪNIJA IŠKOVOJO I-ĄJĄ VIETĄ KREPŠINIO TURNYRE
Regionas:
Šakiai
Renginio data:
2017-10-03

Šakių rajono seniūnija 2017 09 16 Jonavos sporto arenoje atstovavusi Šakių rajoną finalinėse X-osiose Lietuvos seniūnijų žaidynėse, krepšinio 3×3 turnyre iškovojo I-ąją vietą.

Komandos vadovas – Šakių seniūnijos seniūnas Dalius Jasevičius, krepšininkai – Lukas Karalius, Aurimas Švelnys,  Deividas Sakalauskas, Adomas Stanaitis. Bendroje įskaitoje Šakių r. seniūnija užėmė 25 vietą.

Iš viso X-osiose Lietuvos seniūnijų žaidynėse buvo galimybė kovoti 8-ių sporto šakų varžybose – futbolo, krepšinio 3×3, tinklinio, šaškių, šachmatų, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo. Šakių seniūnija, kad patektų į finalinį žaidynių etapą, turėjo nueiti ne mažą kelią: laimėjo I-ą vietą Šakių rajono seniūnijų žaidynėse mero taurei laimėti, Marijampolėje II-ame žaidynių atrankiniame etape krepšinio 3×3 turnyre iškovojo I-ą vietą. Žaidynių organizatorius Lietuvos asociacija sportas visiems.