narkotikai

Pamoka apie psichoaktyvias medžiagas

Plungė

2019-02-26 Plungės "Saulės" gimnazijoje Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos specialistas Evaldas Prišmontas pravedė paskaitą apie psichoaktyvias medžiagas.

2019-03-05

Akcija "Pranešk, kol nevėlu"

Plungė

Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisijos nariai kartu su Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru bei Plungės rajono Policijos komisariatu organizuoja akciją "Pranešk

2019-02-05

Nauja socialinės informacinės kampanijos „Pirmiausia – išklausyk“ medžiaga „Faktai prevencijos specialistams"

Lietuva

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, skatina palaikyti mokslo įrodymais grįstą prevenciją tam, kad vaikai augtų laimingi ir atsparūs neigiamiems rizikos veiksniams.

2017-05-04

Diskusija apie psichoaktyvias medžiagas

Vilnius

Kviečiame į  diskusiją „Psichoaktyvu: kas? kodėl? kaip?“, kurioje savo įžvalgomis ir patirtimi dalinsis „MyHero“ Sporto ir sveikos gyvensenos judėjimo idėjinis vadas, sveikatingumo treneris Ignas Bakėjus, prodiuseris ir žinomas didžėjus Vitalijus Pozyriovas-Vaiperis, Vilniaus priklausomybės ligų centro direktoriaus pavaduotoja Aušra Širvinskienė, gydytojas toksikologas Robertas Badaras, psichologė, dirbanti su priklausomybių turinčiu jaunimu, Elena Gaudiešiūtė. Diskusiją moderuos Neringa Čėnaitė.

2016-05-22

Mokymai "Psichoaktyvių medžiagų poveikis jaunam organizmui"

Biržai

Balandžio 1 d. Nuo 14:00 iki 19:00 vyks mokymai jaunimui "Psichoaktyvių medžiagų poveikis jaunam organizmui"

2016-03-30

Kaip pasakyti „Ne“ tabakui, alkoholiui ir kitoms psichoaktyvioms medžiagoms

Biržai

Alkoholis, tabakas ir narkotikai turi įtakos mūsų fiziniam ir dvasiniam gyvenimui. Šios medžiagos gali paveikti mūsų emocijas, elgesį ir suvokimą.

2016-01-05

Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio įdiegimas Varėnoje. Projekto viešinimo renginys

Varėna

2015 m. lapkričio 19 d. Varėnos m. "Ąžuolo" gimnazijoje vyks "Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio įdiegimas Varėnoje" projekto viešinimo renginys.

2015-11-17
Užsiprenumeruoti RSS - narkotikai
Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.