JAUNIMUI PALANKIŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ TEIKIMO MODELIO DIEGIMO KLAUSIMŲ APTARIMAS

2016 m. balandžio 21 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijoje vyko pasitarimas, skirtas aptarti aktualius jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio diegimo klausimus. Renginyje dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos ir savivaldybių atstovai, projekto vykdytojai, partneriai.

Pasitarimo metu savivaldybių atstovai pasakojo, kaip jiems sekasi įgyvendinti projektą, pasidalijo vieni su kitais savo patirtimi ir idėjomis. Savivaldybės, įgyvendindamos projektą, vykdo mokymus jaunimui, tėvams, daug dėmesio skiria specialistų kompetencijos tobulinimui, rengia konsultacijas lytinio švietimo, savižudybių, savižalos ir priklausomybių klausimais. Taip pat organizuoja įvairius renginius, užsiėmimus, stovyklas, šventes fizinio aktyvumo tema. Savivaldybės deda pastangas atnaujinti patalpas, kuriose įsikūrę koordinaciniai centrai, siekia įsigyti modernesnių mokymosi ir sporto priemonių. Kai kurios turi sukūrusios mobiliąsias programėles, įrengusios lauko treniruoklius ir įvairiais kitais būdais siekia pritraukti ir supažindinti jaunimą su teikiamomis paslaugomis.

Taip pat buvo aptarinėjami projekto algoritmų veikimo klausimai, kalbama apie portalo funkcionalumo gerinimą. Pasitarimo pabaigoje gydytoja Zita Kapušinskienė užvedė diskusiją - jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų sistema veikia, ar vis dėlto dar yra kur patobulėti. 

Susitikimo dalyviai pasidžiaugė, kad sėkmingai startavęs projektas yra palaikomas vietos savivaldos, vystomas toliau ir tampa vis labiau žinomas tarp jaunimo.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.