MAN RŪPI

Girtas vaikinas su buteliu

ALKOHOLIS

Daugelis mano, kad alkoholiniai gėrimai yra mažiau žalingi, nei kiti kvaišalai. Tačiau smarkiai pakenkti sveikatai gali ne tik stiprieji gėrimai, bet ir alus, vynas.

FIZINIS AKTYVUMAS

Šiandien laisvalaikį užkariauja televizorius, kompiuteris ir telefonas. Keliaujama lėktuvais, automobiliais, autobusais ir troleibusais. Kasdien dažniau sėdima, nei judama.
Mergina su bikiniu už rankos vedasi vaikiną

KONTRACEPCIJA

Peržiūrėsime labiausiai naudojamus ir tinkamus jauniems žmonėms metodus, stengdamiesi padėti tau nuspręsti, kuris tau geriausias…
Pora stovinti prie vandens.

LYTINIAI SANTYKIAI

Dalykai apie kuriuos daug kalbama, tačiau ar tikrai žinai, kas yra lytiniai santykiai ir kada jaunas žmogus yra jiems pasiruošęs?
Liūdna mergina

LYTIŠKAI PLINTANČIOS INFEKCIJOS

Kai kurie iš mūsų išgirdę šį terminą tik nusijuokiame, galvodami, kad mūsų tai niekuomet nepalies. Tačiau faktai byloja kitaip.
Aguonų galvos.

NARKOTIKAI

Dažniausiai narkotikai asocijuojasi su švirkštais, adatomis, tačiau alkoholis, cigaretės taip pat yra narkotikai. Netgi arbatoje ir kavoje yra narkotinių medžiagų.
Vieniša mergina ant supynių

PSICHIKOS SVEIKATA

Kaip mums sekasi veikti ir prisitaikyti kasdieninėje aplinkoje, ar esame patenkinti savo gyvenimu bei produktyvūs ir kaip atsakome į klausimą "Kaip laikaisi?".
Rūkantis vaikinas.

RŪKYMAS

Šiandien jaunimo tarpe paplitęs reiškinys - rūkymas – medžiagos deginimas ir išskiriamų dūmų įkvėpimas, kuris jau nebeapsiriboja įprastomis cigaretėmis.
Mergina ant purpurinių grindų

SAVĘS ŽALOJIMAS

Savęs žalojimas yra sąmoningas noras sužaloti savo kūną, kai susižalojama be kitų žmonių pagalbos, susižalojimas yra pakankamai sunkus ir lieka kokių nors pasekmių, tokių kaip randai.
Vaikinas liūdi prie geležinkelio.

SAVIŽUDYBĖS

Savižudybė – sąmoningas savo gyvenimo nutraukimas arba mirtis, sužalojus save tyčia - sukrečiantis ir dažnai sunkiai suprantamas įvykis.

SVEIKA MITYBA

Visavertė mityba daro poveikį fiziniam ir protiniam žmogaus vystymuisi, darbingumui bei ilgaamžiškumui, tai yra vienas pagrindinių sveikatą saugančių veiksnių.
Mergina, žiūrinti į veidrodį

VALGYMO SUTRIKIMAI

Valgymo sutrikimai susiję su savikritiškomis, neigiamomis mintimis bei jausmais apie kūno svorį ir maistą, dėl ko ilgainiui sutrinka normalios organizmo funkcijos ir kasdieninė veikla.
Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2018 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.