Vasarą dažnai peršti intymią zona, jaučiasi stipresnis kvapas. Ką daryti?

Jau ne pirmą vasarą labai dažnai peršti intymioje zonoje ir jaučiasi stipresnis kvapas. Ką man daryti? Vaistinėje pasakė, kad reikia praustis ūkiniu muilu, vietoje sintetinių kelnaičių nešioti medvilnines, pasiūlė spec. tepalą.

Sveiki, 

Klausimas pakankamai sudėtingas, kad trumpai atsakyti. Todėl siūlyčiau apsilankyti pas specialistą, kuris jums galėtų pagelbėti. Antakalnio poliklinikoje konsultuajme merginas 16-29 m, joms rūpimais klausimais asmeniškai. Pakanka parašyti į el. paštą regina.giliaseviciene@gmail.com dėl asmeninės konsultacijos. Pasiūlysiu laiką ir suderinsiu susitikimą. Konsultacijos vyksta Antakalnio poliklinikos Moterų konsultacijoje 111 kab. Konsultacijos trukmė 20 min.  Konsultacija be apžiūros ir gydymo skyrimo. Išsamesnę informaciją galite rasti www.antakpol.lt.

Dėl vaistininkės siūlyto gydymo, tai, vis dėlto, intymiai higienai rekomenduojame naudoti tik  vandenį. Muilas, juolab ūkiškas, šiuo atveju turėtų didesnės žalos. Pirmiausia, reikia nustatyti patologijos priežastį, tuomet skirti gydymą ar tik papildomas pagalbines priemones. Dėl kelnaičių, tai jos nelabai turi reikšmės, nes būtent ta kelnaičių dalis, kuri kontaktuoja su intymia zona, dažniausiai būna iš natūralaus pluošto. Tačiau jeigu naudojate kasdieninius įklotus, čia reiktų pasirūpinti, kad jie būtų iš natūralaus pluošto.

Į klausimą atsakė:

Regina Giliasevičienė
Moterų konsultacijos vedėja