Klaidos žinutė

User warning: The following module is missing from the file system: turinio_tipai. In order to fix this, put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).

Sveiki, norėčiau pasiteirauti, ką daryti, jei noriu numesti svorio. esu 16 metų, mano ūgis 168cm, svoris 57 kg. Neturiu antsvorio ar kažko panašaus, tiesiog norėčiau šiek tiek sumažinti šlaunų, pilvo ir rankų apimtį. Keista, jog svoris niekad nekrenta ir labai nepriauga, jei paaugu vieną cm prisideda ir kilogramas. Lankau tenisą ir fizinį paruošimą. (iš viso 4h per savaitę) Labai nemėgstu gerti vandens, nejaučiu troškulio, nebent per treniruotes, esu vegetarė. Kaip turėčiau maitintis, ar reikia didesnio fizinio krūvio?

Vote up!
Vote down!

Taškai: 0

Prabalsavai teigiamai

Laba diena, rekomenduojame Jums gerti daugiau vandens ir maitintis pagal sveikos mitybos rekomendacijas, taip pat, galite kreiptis į gydytoją-dietologą, kuris Jums sudarys asmeninį mitybos planą bei kreiptis į savo fizinio paruošimo trenerį, kuris patartų ir Jums sudarytų programą pagal Jūsų asmeninius poreikius.

Į klausimą atsakė:

Ignė Baltušytė
Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Mitybos ir fizinio aktyvumo skyriaus Visuomenės sveikatos administratorė

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.