Klaidos žinutė

User warning: The following module is missing from the file system: turinio_tipai. In order to fix this, put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).

Sveiki, prieš 7 metus man diagnozavo panikos priepuolius ir nerimą. Gydžiausi cipralexu ir psichoterapija. Viskas dingo, tada vėl atsirado priepuoliai. Vėl vartojau vaistus, lankiau psichoterapiją ir jie dingo. Tada prasidėjo įvairios ligos – viena liga baigiasi, iškart tą pačią dieną prasideda kita. Prisigalvoju visokių baisių ligų sau ir svarbiausia tai, kad liga priklauso nuo mano nuotaikos. Vaikštau pas gydytojus, jie man sako, kad viskas gerai, tada einu pas kitus.. Jau du mėnesius skauda sąnarius (pusę dienos skauda, pusę ne). Aš jau pati nesuprantu ar skausmas priklauso nuo nuotaikos ar atvirkščiai. Atlikus tyrimus, rezultatai parodo, kad viskas gerai. O aš vis vien jaučiu skausmus. Pastoviai ieškau informacijos internete, vis sugalvoju pas ką man nueiti. Spaudžiant sąnarius neskauda, o įprastai, man atrodo, kad jaučiu stiprų skausmą. Pulsas visą laiką apie 95–120, kai skauda, jaučiu nerimą. Atsirado agresija, dažnai norisi verkti. Norėjau greitai patekti pas poliklinikos vedėją, o pas ją talonėlis iki rugpjūčio mėn. Kartą kasininkę aprėkiau už nieką... Aš jau pati suprantu kad man reikia kompleksinio gydymo. Ir pradžioje susitvarkyti su nervų sistema. Sakykite, kokius antidepresantus skiria esant tokioms ligoms? Ar cipralexas tinkamas tam? Turiu dar pakelį iš senų laikų, galėčiau pradėti gerti. Be to pradėjau lankyti psichoterapiją, psichologė pasakė, kad man jau šį kartą vaistai būtini, nors būtent ji mane ir ištraukė iš panikos priepuolių jau du kartus.

Raktažodžiai: 
Vote up!
Vote down!

Taškai: 0

Prabalsavai teigiamai

Laba diena, šioje situacijoje rekomenduotumėme kreiptis į gydytoją psichiatrą, kuris galės atsakyti į Jūsų klausimus, dėl turimų vaistų, o gal patars naudoti kitus, nes net tam pačiam žmogui, po kažkiek laiko būklė keičiasi ir gali būti reikalingas kitas gydymas. Žinoma, tolimesnė psichoterapija, visada rekomenduotina. Suteikti tikslesnės pagalbos paštu, nėra galimybės.

Į klausimą atsakė:

Gina Daumantaitė
Vaikų ir paauglių psichiatrė

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.