Kas atsitinka perdozavus kokaino?

Raktažodžiai: 
Vote up!
Vote down!

Taškai: 0

Prabalsavai teigiamai

Kokaino perdozavimo atveju atsiranda panašūs fiziniai ir psichologiniai simptomai, kaip amfetaminų perdozavimo atveju, bet kokainas dažniau sukelia traukulius, širdies priepuolius ir insultą. Neseniai JAV atlikto tyrimo apie širdies pažeidimus tarp kokaino vartotojų duomenimis, 83 % tyrime dalyvavusiųjų turėjo širdies pažeidimų, 73 % - širdies raumens pažeidimų (širdies fibrozė) nuo tylių širdies priepuolių. Po opioidų, kokainas yra viena iš pagrindinių mirčių nuo perdozavimo JAV priežasčių.

Perdozavus kokaino būdingi traukuliai, sutrinka širdies veikla ir kvėpavimas. Galimos haliucinacijos ir nerimo jausmas.

Į klausimą atsakė:

Dr. Aušra Širvinskienė
Vilniaus priklausomybės ligų centro Direktoriaus pavaduotoja gydymo reikalams

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.