Kūno kompozicijos analizė Atvirose jaunimo erdvėse!
2018-10-26
Regionas: 
Klaipėdos m.
Renginio data: 
2018-10-26

Š. m. spalio 24 dieną jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (toliau- JPSPP) koordinatorė Dileta Tervydytė aplankė Atvirų jaunimo erdvių jaunimą. Jaunuoliai galėjo pasidaryti nemokamą kūno kompozicinę analizę ir sužinoti savo: biologinį amžių, procentinę kūno skysčių išraišką, pilvo (visceralinių) riebalų lygį, svorį, procentinę riebalų išraišką, raumenų masę, kaulų masę, kūno masės indeksą ir dienos kalorijų normą. Kartu jaunimas galėjo susipažinti ir išbandyti savo pajėgumą, nusistatyti savo jėgos lygį.

JPSPP koordinatorė teikė konsultacijas įvairias klausimais (tiek mitybos, tiek fizinio aktyvumo), todėl jaunuoliai turėjo puikią progą susipažinti su sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programa, jiems buvo pasiūlyta prisijungti į naujai formuojamą grupę ir daugiau sužinoti sveikos gyvensenos elementų tematika. Aktyvus jaunuolių domėjimasis sveikata ir sveika gyvensena skatina kurti inovatyvų, interaktyvų ir praktiniais užsiėmimais integruotą sveikatos ugdymą.

Dėkojame Atviroms jaunimo erdvėms už glaudų bendradarbiavimą siekiant pagerinti Klaipėdos miesto jaunimo sveikatą!

Daugiau informacijos:

JPSPP koordinatorė Dileta Tervydytė

Mob. tel. 8 640 93 341

E. p. koordinatorius@sveikatosbiuras.lt

Akimirkos iš Atvirų jaunimo erdvių: http://www.sveikatosbiuras.lt/lt/pradzia/kuno-kompozicijos-analize-atvirose-jaunimo-erdvese-16619.html 

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.