Rudenėjančiame pajūryje – šūsnis sveikatinimo veiklų!
2018-09-28
Regionas: 
Klaipėdos m.
Renginio data: 
2018-09-28

Įpusėjus rudeniui veiklos po atviru dangumi tęsiasi ir uostamiesčio senjorai kviečiami prisijungti prie senjorų vaikščiojimo grupių, kurias jau spėjo pamėgti daugelis garbaus amžiaus žmonių. Dalyvaujantys vaikščiojimo grupėse džiaugiasi ne tik puikia galimybe būti fiziškai aktyvūs, prižiūrimi specialistų, bet ir proga susipažinti su bendraminčiais ir smagiai praleisti laiką. Spalio mėn. senjorams taip pat organizuojamos mankštos su elastinėmis juostomis Klaipėdos m. VSB salėje. Kaip žinia, mankšta su pasipriešinimu, naudojant elastines juostas, didina jėgą, ištvermę, gerina laikyseną, pusiausvyrą ir t. t. Pusiausvyros gerinimas ypač svarbus vyresniame amžiuje norint apsisaugoti nuo kritimų.

Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupės asmenų sveikatos stiprinimo programos dalyviai šį mėnesį laukiami mankštose su įvairiu inventoriumi (svareliais, elastinėmis juostomis ir t. t.), kuriose, padedant trenerei, bus supažindinti su taisyklinga pratimų atlikimo technika. Primename, kad ši programa skirta 50–65 m. amžiaus moterims ir 40–55 m. amžiaus vyrams, turintiems antsvorio, besiskundžiantiems padidėjusiu arteriniu kraujo spaudimu, pulsu, kurių padidėjusi cholesterolio ir (ar) gliukozės koncentracija kraujo serume. Asmenys, norintys dalyvauti programoje arba gauti papildomos informacijos, gali kreiptis tel. (8 46) 31 10 12, mob. tel. 8 615 161 55, el. p. vitalija@sveikatosbiuras.lt.

Paskaitos šeimoms spalio mėn. kvies mažylių besilaukiančias ar jau vaikus auginančias šeimas praturtinti žinių bagažą vaikų laukimo ir auginimo klausimais.

Veiklų bendruomenei skiltis spalio mėn. džiugins ne viena naujiena. Čia rasite programos „Pirmosios pagalbos teikimo mokymas Klaipėdos miesto savivaldybės darbingo amžiaus gyventojams“ veiklų planą, kuriame pateikti įdomūs ir naudingi teorinių ir praktinių seminarų pasiūlymai temomis „Pradinis gaivinimas“„Pirmosios pagalbos teikimas traumų ir kitų sužalojimų metu“„Pirmosios pagalbos teikimas įvairių situacijų ir būklių metu“. Taip pat tarp veiklų bendruomenei pasiūlymų rasite pilatesą su volais, aikido treniruotes suaugusiems, kvalifikacijos kėlimo seminarą ,,Šiuolaikiniai nugaros skausmo valdymo būdai“ kūno kultūros mokytojams, nemokamą rūkymo metimo programą „Kvėpuok laisvai“ bei puikią galimybę prisijungti prie įpročių formavimo programos „Pokyčių savaitė“, kuri yra skirta asmenims, siekiantiems pagerinti maitinimosi įgūdžius, didinti fizinį aktyvumą bei išmokti įveikti stresą. Programoje laukiami darbingo amžiaus žmonės. Ieškantiems pojūčių juslėms, rekomenduojame dalyvauti parodomajame masaže „Lietaus lašai“ (Raindrop), kurio metu sužinosite, kaip namų sąlygomis artimam žmogui atlikti atpalaiduojantį masažą, suteikiantį pakilių emocijų.

Veiklos vaikams ir jaunimui šį mėnesį kviečia išbandyti naujieną – fechtavimo treniruotę, lavinančią reakciją, greitį ir ištvermę. Kaip ir įprastai, vaikai taip pat laukiami aikido treniruotėse, o 14–29 m. jaunimas maloniai kviečiamas prisijungti prie sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programos, kurios metu specialistai dalyvius supažindins su sveikos mitybos principais, emociniu valgymu, streso įveikos būdais ir t. t.

Renginiai skirti Klaipėdai – Europos sporto miestui, kviečia į mankštas su kūdikiais ir mankštas nėščiosioms bei Smiltynėje vyksiantį tradicinį bėgimą „Gintarinė jūrmylė“.

Socialinio kultūrinio klasterio „Vilties miestas“ sporto renginių planas spalio mėn. siūlo prisijungti prie laipiojimo uolomis varžybų „Vilties laipiojimas“, kuriose skatinamas bendruomeniškumo jausmas, atkreipiamas dėmesys į bendrų šeimos veiklų svarbą. Varžytis galima vaikų, suaugusiųjų, šeimų ir neįgaliųjų kategorijose.

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Į visas nemokamas veiklas būtina registruotis (jei nurodyta, kad registracijos reikia) iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

SVARBU! Registracija į spalio mėn. veiklas prasideda nuo spalio 1 d. (pirmadienio) 8.00 val.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.