Kviečiame į "Sveikos šeimos akademiją"!
2017-11-10
Tema: 
Kita
Regionas: 
Klaipėdos m.
Renginio data: 
2017-11-10

Naujos gyvybės laukimo džiaugsmas šildo širdį net ir žvarbiausią rudens vakarą, o galimybę užduoti rūpimus klausimus, pasiklausyti paskaitų aktualiomis temomis uostamiestyje suteikia Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojama „Sveikos šeimos akademija“. Lapkritį suplanuotos net septynios nemokamos paskaitėlės aktualiomis ir itin naudingomis temomis.

Naują susitikimų su tėveliais ciklą lapkričio 6 d. pradės paskaita, kurios metu tėveliai įgys žinių apie tai kaip sukurti saugią namų aplinką, kad mažyliai nepatirtų skaudžių traumų. Antrosios paskaitos metu bus kalbama apie jaunos šeimos psichologiją. Vėlesnėse paskaitose tėveliai pasisems žinių apie naujagimių ir kūdikių priežiūrą, maitinimą,  apie itin aktualų artėjantį gimdymą, kaip tinkamai jam pasiruošti ir nepatirti papildomo streso laukiant mažylio. Kad vaikučiai augtų sveiki tėveliams naudinga apsilankyti paskaitose apie kūdikių alergijas ir skiepus, bei apie mamų ir vaikų burnos priežiūrą.

Visas paskaitas tėveliai nesunkiai gali suderinti su darbu, nes visų užsiėmimų pradžia – 17.15 val.

Rūpindamiesi mamyčių ir mažylių sveikata ir gera savijauta, organizuojame jau tradicija tapusias nėščiųjų mankštas (lapkričio 7; 14; 21 ir 28 d. 11 val.)  ir mankštas kartu su kūdikiu (lapkričio 7; 14; 21 ir 28 d. 10 val.). Į mankštas su mažyliais gali atvykti mamos, auginančios atžalas nuo 3 iki 9 mėnesių amžiaus. Grupėje vienu metu sportuos ne daugiau nei 8 mamos, todėl užtikriname komfortą, užsiėmimų metu aplanko geros emocijos, o ir diena neprailgsta.

Užsiėmimuose kviečiami dalyvauti visi: norintys pagilinti jau turimas žinias ar jas atnaujinti, ir tie, kuriems visa tai yra nauja ir nepažinta. „Sveikos šeimos akademijos“ užsiėmimai vyksta Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure (Taikos pr. 76, 3 aukštas). Būtina iš anksto užsiregistruoti tel. (8 46) 31 15 51, mob. 8 640 93 340 arba el. paštu iveta@sveikatosbiuras.lt.

REGISTRACIJA PRASIDEDA NUO LAPKRIČIO 2 D.

Paskaitų temos:

  1.  „Saugi namų aplinka“ (š. m. lapkričio 6 d. 17:15 val., lektorius J. Baltrūnas).
  2.  „Pogimdyvinė depresija ir jaunos šeimos psichologija“ (š. m. lapkričio 7 d. 17:15 val., lektorius M. Radušis).
  3. „Naujagimio ir kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“. I dalis (š. m. lapkričio 9 d.  17:15 val., lektorė V. Dajorienė).
  4.  „Gimdymas“ (š. m. lapkričio 14 d.  17:15 val., lektorė S. Kaunienė).
  5. „Viskas apie kūdikių alergijas ir skiepus“ (š. m. lapkričio 15 d.  17:15 val., lektorius I. Būtienė).
  6. „Naujagimio ir kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“. II dalis (š. m. lapkričio 16 d. 17:15 val., lektorė B. Jarašūnė).
  7.  „Nėščiųjų ir vaikų dantų priežiūra“ (š. m. lapkričio 20 d. 17:15 val., lektorė E. Pudžemienė).

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2018 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.