Kviečiame į „Sveikos šeimos akademijos“ užsiėmimus
2017-10-09
Tema: 
Kita
Regionas: 
Klaipėdos m.
Renginio data: 
2017-10-09

Visas šeimas, gyvenančias kūdikio laukimu, jo sutikimu ir rūpesčiu, kviečiame į nemokamus „Sveikos šeimos akademijos“ užsiėmimus. Užsiėmimų metu jau tradiciškai bus aptariami svarbiausi momentai, kai nauja gyvybė ateina į šį pasaulį.

Paskaitų metu bus aptarta gimdymo tema, kurios metu moterys galės tinkamai pasiruošti ir nusiteikti laukiančiam išbandymui, nusiraminti ir žinoti, kas vyksta jo metu, kas sukelia skausmą, kiek vidutiniškai trunka gimdymas ir kaip sumažinti jaučiamą skausmą. Dalyviai sužinos, kaip kūdikis pakeičia šeimos vertybes, su kokiomis psichologinėmis problemomis susiduria mama ir kaip išvengti pogimdyvinės depresijos. Šeimos sužinos, kaip sukurti saugią aplinką mažyliams, kokie išbandymai laukia pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais ir kaip susidoroti su visais iškylančiais sunkumais.

Rūpindamiesi mamyčių ir mažylių sveikata ir gera savijauta, organizuojame jau tradicija tapusias nėščiųjų mankštas (spalio 3; 10; 17; 24 ir 31 d. 11 val.)  ir mankštas kartu su kūdikiu (spalio 3; 10; 17; 24 ir 31 d. 10 val.). Į mankštas su mažyliais gali atvykti mamos, auginančios atžalas nuo 3 iki 9 mėnesių amžiaus. Grupėje vienu metu sportuos ne daugiau nei 8 mamos, todėl užtikriname komfortą, užsiėmimų metu aplanko geros emocijos, o ir diena neprailgsta.

Nemokamų ir itin vertingų paskaitų ciklas prasidės spalio 4 d. ir tęsis visą mėnesį. Susitikimai organizuojami vakarais nuo 17.15 val. Užsiėmimuose kviečiami dalyvauti visi: norintys pagilinti jau turimas žinias ar jas atnaujinti, ir tie, kuriems visa tai yra nauja ir nepažinta. Visos mankštos vyksta antradieniais, pirmoje dienos pusėje. „Sveikos šeimos akademijos“ užsiėmimai vyksta Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure (Taikos pr. 76, 3 aukštas). Būtina iš anksto užsiregistruoti tel. (8 46) 31 15 51, mob. 8 640 93 340 arba el. paštu iveta@sveikatosbiuras.lt.

Paskaitų temos:

  1. „Pogimdyvinė depresija ir jaunos šeimos psichologija“ (š. m. spalio 4 d. 17:15 val., lektorius M. Radušis).
  2. „Gimdymas“ (š. m. spalio 5 d.  17:15 val., lektorė S. Kaunienė).
  3.  „Naujagimio ir kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“. I dalis (š. m. spalio 12 d.  17:15 val., lektorė V. Dajorienė).
  4.  „Nėščiųjų ir vaikų dantų priežiūra“ (š. m. spalio 16 d. 17:15 val., lektorė E. Pudžemienė).
  5. „Naujagimio ir kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“. II dalis (š. m. spalio 26 d. 17:15 val., lektorė B. Jarašūnė).
  6.  „Saugi namų aplinka“ (paskaitos data derinama, lektorius J. Baltrūnas).

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Pasidalink!

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2018 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.