Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - menu_set_active_trail() (eilutė 2405/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/includes/menu.inc).
"Nelik ant ledo"-smagus ir aktyvus renginys Elektėnuose įvyko!
2016-02-24
Regionas: 
Elektrėnai
Renginio data: 
2016-02-20

Vasaris – sveikatingumo mėnuo. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Elektrėnų savivaldybės JPSPP koordinacinio centro darbuotojai su partneriais organizavo sveikatinimo renginį, pavadinimu „Nelik ant ledo“. Šiuo renginiu siekėme sudominti šeimas, jaunimą fiziniu ugdymu ir sportu, bei propaguoti sveiką gyvenseną. Vasario 20 dienos popietę Elektrėnų savivaldybės gyventojai rinkosi prie Elektrėnų marių pakrantės, kur edukacinę, parodomąją programą pristatė Elektrėnų savivaldybės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Gelbėtojai parodė, kaip elgtis įlūžus ledui ir išgelbėti skęstantį, kaip pirmą pagalbą suteikti skęstančiajam. Sušalti neleido ir gardžia sriuba vaišino žvejų klubo „Elektrėnų tritonas“ klubo nariai.  Vėliau renginio dalyviai susirinko į Elektrėnų sporto centro krepšinio salę, kur buvo sudarytos atskiros komandos. Komandos sudarytos iš tėvų, jaunimo ir vaikų, kurie dalyvavo įvairiose estafetėse, žaidė stalo tenisą. Didelio susidomėjimo sulaukė galimybė sužinoti savo kūno sudėtį, pasikonsultuoti su JPSPP koordinatoriumi apie sveiką gyvenseną. Konkursui pasibaigus, susumavus rezultatus išrinkta daugiausiai taškų surinkusi komanda, kuri buvo apdovanota Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojos atminimo dovanėles įteikė ne tik nugalėtojams, bet ir visiems konkurso dalyviams.  Pasportavę ir atsigaivinę vaistažolių arbata visi dalyviai susirinko į čiuožyklą, kur skambant šiuolaikiškai ir linksmai muzikai vyko diskoteka ant ledo. Sporto renginys ne tik suteikė daug emocijų, bet ir galimybę pajusti komandinę dvasią, pažinti save, savo kūną, fizinio aktyvumo teikiamą naudą ir gerą nuotaiką.

Projektą vykdo:
Projektą finansuoja:
© 2016-2019 Sveikatos Tinklas. Visos teisės saugomos. Privatumas ir atsakomybė.